Kablo Kanallı Güçlü Yapışkan Telefon Tutucu YUVARLAK

Kablo Kanallı Güçlü Yapışkan Telefon Tutucu YUVARLAK

Fiyat : 11,90 TL(KDV Dahil)
:

Ürün Özellikleri

1 - Çevre ve yeniden kullanım: çevre dostu dayanıklı kaliteli çıkartmalardan yapılmış Premium Nano kauçuk zararsız pedler. yeni formülasyonlar ve yeni tasarımlar onları daha güçlü, daha yapışkan ve daha iyi hale getirir. dayanıklı elastomer ve mola yok. El cildiniz için tamamen toksik olmayan, zararsız. herhangi bir yere yapışabilir, kullanmadığınızda, çıkarılabilir ve yıkayabilir ve tekrar kullanabilirsiniz, tekrar kullanılabilir.

2 - Kullanım Alanları : Cep telefonu araba için tutucu  olabilir, ayrıca telefonunuzu sopa, iPad, uzaktan kumanda, kamera, hoparlörler, su bardağı, cam için anahtar sopa, aynalar, beyaz tahtalar, metal, mutfak dolapları veya kiremit, araba, ev ve daha birçok. Kabloları organize etmenin yanı sıra sıra sıra sıra sıra sıra sıra sıra sıra sıra sıra dışı veya düzensiz şekiller yapışıyor ve profesyonellere kaykaylara yapışıyor.

3 - Kolay Uygulanır : Bu pratik silikon pedler, saniyeler içinde monte edilmesi kolay çok çeşitli yüzeylerle uyumludur! Sadece plastik, metal, cam, boya, seramik karo, tahta, ayna, mermer üzerine yerleştirin ve yapışkan izleri olmadan güvenli bir şekilde çıkarabileceksiniz!

4 - Nasıl Kullanılır : İlk koruyucu film kaldırmak ve yüzey üzerinde ped sopa ve kavrama daha güçlü hale getirmek için jel üzerinde basın. ardından ikinci filmi çıkarın ve hareketsiz hale getirmek istediğiniz nesneyi yerleştirin. orta oluk veri kablosunu veya kablolu kulaklığı sarabilir.

5 - Tasarım : Modern yaşam için tasarlanmıştır. Araç gösterge panosuna, direksiyon, ön cam, yaşam ofis konferans odası masası, masa, spor salonu veya mutfakta eller serbest aramalar, navigasyon ve video izleme için yapıştırın. Cep telefonlarını, elektronik aletler ve usb ve kulaklık kablolarını düzenleyin. Küçük zarif taşınabilir hiçbir kalıntı silikon jel ped.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR