Amber Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Amber

Amber Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Amber

Fiyat : 21,95 TL(KDV Dahil)
:

HEM AMBER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Amber İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Amber Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Amber kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Amber Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Amber Kokulu Tütsü Amberli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Amber Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Amber Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM AMBER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Amber Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Amber Kokulu Tütsü Kullanımı:
Amber kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Amber kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Amberli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM AMBER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM AMBER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

AMBER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ 20 ÇUBUK

Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Amber Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Amber Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM AMBER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Amber_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

SON EKLENEN ÜRÜNLER