Bıttım Sabunu 125Gr

Bıttım Sabunu 125Gr

Fiyat : 42,03 TL(KDV Dahil)
:

THALİA BITTIM ÖZLÜ SAF DOĞAL SABUN
BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SABUN
TÜRK MALI 125GR (±%5)

Thalia Bıttım Sabunu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Thalia Bıttım Sabunu 125GR
Thalia Bıttım Sabunu 125GR İzin Belge:
Bıttım Sabunu Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Thalia Bıttım Sabunu 125GR İçindekiler:
Bıttım Sabunu ürünü içerisinde; Vegatable Oils, Sodium Hydroxide, Essential Oil, Terebinth Tree, Water..
Thalia Bıttım Sabunu 125GR Kullanımı:
Bıttım Sabunu kullanılışı; Cilt deri ve saç temizliğinizde ve her banyo esnasında saç ve cildinize ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj edilerek yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.
Thalia Bıttım Sabunu 125GR Yan Etkileri:
Bıttım Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Bıttım Sabunu 125GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Bıttım Sabunu 125GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Bıttım Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Bıttım Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Bıttım Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Thalia Bıttım Sabunu 125GR Ürünü Açıklaması:
THALİA BITTIM SABUNU
BITTIM ÖZLÜ SAF DOĞAL SABUN 125GR.

Saç Dökülmesine Karşı Etkili ve Cilt Bakımı Sabunu

Bıttım Özlü Saf Doğal Sabunun Faydaları:

Bıttım özlü sabun, saç dökülmesini ve kepeği önler. Saçlara tabi parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırır. İnce ve kırılan saçları güçlendirir. Mantara, egzamaya ve sivilcelere karşı çok etkilidir. Deri gözeneklerini açar, vücudu rahatlatır. Bacak bölgesinde masajla kan dolaşımını arttırarak varislere fayda sağlar. Kaşıntıyı giderir. Her cilt tipine uygundur. Tüm cilt rahatsızlıklarında temzileyici olarak kullanılır.

Bıttım Özlü Saf Doğal Sabunun Kullanım Şekli:
Cilt deri ve saç temizliğinizde ve her banyo esnasında saç ve cildinize ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek saç ve vücut üzerinde friksiyon masaj edilerek yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

THALİA BITTIM SABUNU

THALİA BITTIM SABUNU

BITTIM SABUNU 125 GR

Thalia Bıttım Sabunu, Thalia Bıttım Sabunu 150ML ürünü, Thalia Bıttım Sabunu hakkında, Thalia Bıttım Sabunu hakkında açıklama, Thalia Bıttım Sabunu yorum, Thalia Bıttım Sabunu yorumları, Thalia Bıttım Sabunu hakkındaki yorumlar, Thalia Bıttım Sabunu açıklamalı detayları, Thalia Bıttım Sabunu faydaları, Thalia Bıttım Sabunu kullanımı, Thalia Bıttım Sabunu zararları, Thalia Bıttım Sabunu zararlı mı, Thalia Bıttım Sabunu uyarılar, Thalia Bıttım Sabunu yararları, Thalia Bıttım Sabunu yararlı mı, Thalia Bıttım Sabunu satışı, Thalia Bıttım Sabunu satan, Thalia Bıttım Sabunu satış yerleri, Thalia Bıttım SabunuI satılan yerler, Thalia Bıttım Sabunu satan yerler, Thalia Bıttım Sabunu nerede satılır, Thalia Bıttım Sabunu nereden alınır, Thalia Bıttım Sabunu nerelerde satılıyor, Thalia Bıttım Sabunu nerden alabilirim, Thalia Bıttım Sabunu satılan, Thalia Bıttım Sabunu satılır, Thalia Bıttım Sabunu etkileri, Thalia Bıttım Sabunu nasıl kullanılır, Thalia Bıttım Sabunu nerde, Thalia Bıttım Sabunu faydası, Thalia Bıttım Sabunu ne işe yarar, Thalia Bıttım Sabunu ne kadar, Thalia Bıttım Sabunu fiyatı, Thalia Bıttım Sabunu fiyatları, Thalia Bıttım Sabunu detayları, Thalia Bıttım Sabunu açıklamaları, Thalia Bıttım Sabunu ürünü faydaları, Thalia Bıttım Sabunu ürünü kullanımı, Thalia Bıttım Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Bıttım Sabunu ürünü hakkında, Thalia Bıttım Sabunu ürünü yorum, Thalia Bıttım Sabunu ürünü satışı, Thalia Bıttım Sabunu ürünü satan, Thalia Bıttım Sabunu ürünü satış yerleri, Thalia Bıttım Sabunu ürünü satılan yerler, Thalia Bıttım Sabunu ürünü satan yerler, Thalia Bıttım Sabunu ürünü nerede satılır, Thalia Bıttım Sabunu ürünü nereden alınır, Thalia Bıttım Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Bıttım Sabunu ürünü nerden alabilirim, Thalia Bıttım Sabunu ürünü etkileri, Thalia Bıttım Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Thalia Bıttım Sabunu ürünü nerde, Thalia Bıttım Sabunu ürünü faydası, Thalia Bıttım Sabunu ürünü faydaları neler, THALİA BITTIM SABUNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Bıttım_Sabunu #Thalia #Thalia_Bıttım_Sabunu #Bıttım_Sabunu_içindekiler #Bıttım_Sabunu_kullanımı #Bıttım_Sabunu_kullanılışı #Bıttım_Sabunu_faydaları #Bıttım_Sabunu_yararları #Bıttım_Sabunu_yan_etkileri #Bıttım_Sabunu_zararları #Bıttım_Sabunu_satışı #Bıttım_Sabunu_nerde_satılır #Bıttım_Sabunu_nerden_alınır #Bıttım_Sabunu_satan #Bıttım_Sabunu_faydası #Bıttım_Sabunu_faydalımı

SON EKLENEN ÜRÜNLER