Haşhaş Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Opium

Haşhaş Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Opium

Fiyat : 21,95 TL(KDV Dahil)
:

HEM HAŞHAŞ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Opium İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Haşhaş kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Haşhaş Kokulu Tütsü Haşhaşli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Haşhaş Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM HAŞHAŞ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Haşhaş Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Haşhaş Kokulu Tütsü Kullanımı:
Haşhaş kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Haşhaş kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Haşhaşli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM HAŞHAŞ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM HAŞHAŞ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HAŞHAŞ KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Haşhaş Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM HAŞHAŞ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Haşhaş_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

SON EKLENEN ÜRÜNLER