Papatya Sabunu 150Gr

Papatya Sabunu 150Gr

Fiyat : 38,07 TL(KDV Dahil)
:

THALİA - PAPATYA ÖZLÜ SAF DOĞAL SABUN
PAMUKSU DOKUNUŞ - BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SABUN
TÜRK MALI 150GR (±%5)

Thalia Papatya Sabunu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Thalia Papatya Sabunu 150GR
Thalia Papatya Sabunu 150GR İzin Belge:
Papatya Sabunu Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Thalia Papatya Sabunu 150GR İçindekiler:
Papatya Sabunu ürünü içerisinde; Vegatable Oils, Matricaria Chamomilla Extract, Perfume, Water, Sodium Chloride.
Thalia Papatya Sabunu 150GR Kullanımı:
Papatya Sabunu kullanılışı; Tüm cilt tiplerinde, hassas ciltlerde, yetişkinlerde ve bebeklerde her temizlik ve banyo esnasında güvenle saç ve cildinize ılık-sıcak su ile köpürterek hafif friksiyon masaj yapılarak yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.
Thalia Papatya Sabunu 150GR Yan Etkileri:
Papatya Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Papatya Sabunu 150GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Papatya Sabunu 150GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Papatya Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Papatya Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Papatya Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Thalia Papatya Sabunu 150GR Ürünü Açıklaması:
THALİA PAPATYA SABUNU
PAPATYA ÖZLÜ SAF DOĞAL BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SABUN 150GR.
PAMUKSU DOKUNUŞ CİLT BAKIMI

Papatya Özlü Saf Doğal Sabunun Faydaları:

Thalia Papatyalı doğal sabun, bol köpüğü ve yumuşak yapısı ile mükemmel bir banyo sabunudur. Düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir, cildinizin parlaklığını geri kazandırır, saçları güçlendirir, cilt hastalıklarına karşı cildin direncini arttırır. Papatya Özlü Saf Doğal Sabun bileşimi antiseptik ve antibakteriyel özelliği ile öncelikle bebeklerde ve yetişkinlerde saç, saç derisi, cilt yaraları, pişik, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar ve cilt deri rahatsızlıklarında dezenfekte olarak kullanılır. Her tip cilde uygundur. Tüm cilt rahatsızlıklarında temizleyici olarak kullanılır..

Thalia Papatya Özlü Saf Doğal Sabun doğal bileşenler ve nemlendiriciler içeren formülü ile hassas cildinizin ve bebeğinizin cildini zarar vermeden temizler, cildinin kurumasını önler ve zaten yumuşak olan cildinin bu özelliğini korumasını sağlar. İçeriğindeki yoğun papatya özlerinden dolayı potansiyel alerji gelişimini önler.

PAMUKSU NARİN DOKUNUŞ CİLT BAKIMI

Papatya Özlü Saf Doğal Sabunun Kullanım Şekli:

Tüm cilt tiplerinde, hassas ciltlerde, yetişkinlerde ve bebeklerde her temizlik ve banyo esnasında güvenle saç ve cildinize ılık-sıcak su ile köpürterek hafif friksiyon masaj yapılarak yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

THALİA PAPATYA SABUNU

THALİA PAPATYA SABUNU

PAPATYA SABUNU 150GR

Thalia Papatya Sabunu, Thalia Papatya Sabunu 150GR ürünü, Thalia Papatya Sabunu hakkında, Thalia Papatya Sabunu hakkında açıklama, Thalia Papatya Sabunu yorum, Thalia Papatya Sabunu yorumları, Thalia Papatya Sabunu hakkındaki yorumlar, Thalia Papatya Sabunu açıklamalı detayları, Thalia Papatya Sabunu faydaları, Thalia Papatya Sabunu kullanımı, Thalia Papatya Sabunu zararları, Thalia Papatya Sabunu zararlı mı, Thalia Papatya Sabunu uyarılar, Thalia Papatya Sabunu yararları, Thalia Papatya Sabunu yararlı mı, Thalia Papatya Sabunu satışı, Thalia Papatya Sabunu satan, Thalia Papatya Sabunu satış yerleri, Thalia Papatya SabunuI satılan yerler, Thalia Papatya Sabunu satan yerler, Thalia Papatya Sabunu nerede satılır, Thalia Papatya Sabunu nereden alınır, Thalia Papatya Sabunu nerelerde satılıyor, Thalia Papatya Sabunu nerden alabilirim, Thalia Papatya Sabunu satılan, Thalia Papatya Sabunu satılır, Thalia Papatya Sabunu etkileri, Thalia Papatya Sabunu nasıl kullanılır, Thalia Papatya Sabunu nerde, Thalia Papatya Sabunu faydası, Thalia Papatya Sabunu ne işe yarar, Thalia Papatya Sabunu ne kadar, Thalia Papatya Sabunu fiyatı, Thalia Papatya Sabunu fiyatları, Thalia Papatya Sabunu detayları, Thalia Papatya Sabunu açıklamaları, Thalia Papatya Sabunu ürünü faydaları, Thalia Papatya Sabunu ürünü kullanımı, Thalia Papatya Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Papatya Sabunu ürünü hakkında, Thalia Papatya Sabunu ürünü yorum, Thalia Papatya Sabunu ürünü satışı, Thalia Papatya Sabunu ürünü satan, Thalia Papatya Sabunu ürünü satış yerleri, Thalia Papatya Sabunu ürünü satılan yerler, Thalia Papatya Sabunu ürünü satan yerler, Thalia Papatya Sabunu ürünü nerede satılır, Thalia Papatya Sabunu ürünü nereden alınır, Thalia Papatya Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Papatya Sabunu ürünü nerden alabilirim, Thalia Papatya Sabunu ürünü etkileri, Thalia Papatya Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Thalia Papatya Sabunu ürünü nerde, Thalia Papatya Sabunu ürünü faydası, Thalia Papatya Sabunu ürünü faydaları neler, THALİA PAPATYA SABUNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Papatya_Sabunu #Thalia #Thalia_Papatya_Sabunu #Papatya_Sabunu_içindekiler #Papatya_Sabunu_kullanımı #Papatya_Sabunu_kullanılışı #Papatya_Sabunu_faydaları #Papatya_Sabunu_yararları #Papatya_Sabunu_yan_etkileri #Papatya_Sabunu_zararları #Papatya_Sabunu_satışı #Papatya_Sabunu_nerde_satılır #Papatya_Sabunu_nerden_alınır #Papatya_Sabunu_satan #Papatya_Sabunu_faydası #Papatya_Sabunu_faydalımı

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR