TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BAYAN GİYİM TEDARİK SİSTEMİNE KATILARAK XML BAYİLİĞİ YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

 

YOKYOK XML Bayiliği Sistemi Nedir?

Ø   3000'den fazla giysi ve ayakkabıyı istediğiniz platformda yayınlayarak, sizde kazanç sağlayabilirsiniz.

      Sattığınız her ürün için %20 komisyon kazanacaksınız.

      Kazandığınız komisyon her hafta düzenli olarak hesabınıza aktarılacak. Web sitemiz üzerinden kazandığınız komisyonu anlık olarak takip edebileceksiniz.

Ø   Tüm siparişleriniz müşterinizin adına düzenlenmiş faturası ile gönderilir.

      Sisteme girdiğiniz tüm siparişleriniz aynı gün içinde kargolanır.

      Ürünlerimizi satarken başka firmaların ürünlerini sayfanızda satmaya devam edebilirsiniz.


Ø   YOKYOK XML Linki ile stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün resimleri, ürün açıklamaları, ürün özellikleri, seo, seo açıklamaları eksiksiz olarak sitemizde görüldüğü gibi sizin sitenizde görüntülenecektir. Hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan XML entegrasyonu sağlayarak hemen satışa başlayabilirsiniz. 

Ø

Ø   WATSAPP DESTEK Grubumuz üzerinden 08:00-22:00 saatleri arasında destek alabilir, aklınıza takılan tüm sorulara hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz.


      www.yokyok.net Ana sayfasındaki ONLINE DESTEK bölümünden 08:00-24:00 saatleri arası tüm sorularınızla ilgili destek alabilirsiniz.

Ø 

      500 Bayi Sayısını Geçen Türkiye'nin En Büyük Bayan Giyim XML Bayiliğine TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak katılabilirsiniz.

 

 


YOKYOK XML Bayiliği Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Ø   Türkiye'nin en büyük tedarik sistemine, diğer sistemlerin aksine TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak kayıt olabilirsiniz.


Ø   Ürünleri tedarik etme, stok tutma, faturalandırma, kargolama ve takibini yapmanıza gerek kalmadan, sadece siparişinizi sitemiz üzerinden vererek, web sitenizden gelir elde edebilirsiniz.


Ø   XML Bayiliği yaptığınız diğer firmalar ürün bilgilerini profesyonel şekilde güncellemeyi bilmediğinden size ürün çeşitliliği haricinde hiçbir getirisi olmayacaktır. Fakat bizim xml link'imiz tam profesyonel olarak düzenlenmiştir. Stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün resimleri, ürün açıklamaları, ürün özellikleri, seo, seo açıklamaları, google reshares, google post, google website, google cafeine, google adwords, google bomb, google sandox, google trends, google adsense, google insights, website backlink, white hat seo, website hit optimization, alexa integration bilgileri detaylı şekilde düzenlenmiş YOKYOK XML ile web sitenize eksiksiz olarak gelmektedir.

 

 


YOKYOK XML Bayiliği Sistemine Nasıl Kayıt Olurum?

      bayilik@yokyok.net e-posta adresine adınız soyadınız, web sitesi ismi ve telefon numaranız ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler en kısa sürede incelenip, dönüş yapılacaktır.


       HIZLI KAYIT: www.yokyok.net ONLINE DESTEK bölümündeki müşteri temsilcilerimize veya 0850 532 1769 numaramız dan hemen başvuru  yapabilirsiniz.

 

     WHASAPP BAŞVURU: 0535 418 69 49 Numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçerek XML Bayiliği hattında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. 

 


     YOKYOK Bayan Giyim XML Bayiliği Sisteminde Sizleri Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız.