TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BAYAN GİYİM TEDARİK SİSTEMİNE KATILARAK XML BAYİLİĞİ YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

 

 

YOKYOK XML Bayiliği Sistemi Nedir?

      50000'den fazla giysi ve ayakkabıyı istediğiniz platformda yayınlayarak, sizde kazanç sağlayabilirsiniz.

      Sattığınız her ürün için %25 komisyon kazanacaksınız.

      Kazandığınız komisyon her hafta düzenli olarak hesabınıza aktarılacak. Web sitemiz üzerinden kazandığınız komisyonu anlık olarak takip edebileceksiniz.

      Tüm siparişleriniz müşterinizin adına düzenlenmiş faturası ile gönderilir.

      Sisteme 17:00 kadar girdiğiniz tüm siparişleriniz aynı gün içinde kargolanır.

      Ürünlerimizi satarken başka firmaların ürünlerini sayfanızda satmaya devam edebilirsiniz.

 

      YOKYOK XML Linki ile stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün resimleri, ürün açıklamaları, ürün özellikleri, seo, seo açıklamaları eksiksiz olarak sitemizde görüldüğü gibi sizin sitenizde görüntülenecektir. Hiçbir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan XML entegrasyonu sağlayarak hemen satışa başlayabilirsiniz. 

      WHATSAPP DESTEK Grubumuz üzerinden 08:00-24:00 saatleri arasında destek alabilir, aklınıza takılan tüm sorulara hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz.

      www.yokyok.net Ana sayfasındaki ONLINE DESTEK Bölümünden 08:00-23:00 saatleri arası tüm sorularınızla ilgili destek alabilirsiniz.

 

 

      XML Bayilik Ücreti Ne Kadar? 

       Aylık: 300 TL

       Yıllık: 1500 TL

       Ömür Boyu: 3000 TL (Tek Sefer Ödeme)

 

 

YOKYOK XML Bayiliği Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Ürünleri tedarik etme, stok tutma, faturalandırma, kargolama ve takibini yapmanıza gerek kalmadan, sadece siparişinizi sitemiz üzerinden vererek, web sitenizden gelir elde edebilirsiniz.

XML Bayiliği yaptığınız diğer firmalar ürün bilgilerini profesyonel şekilde güncellemeyi bilmediğinden size ürün çeşitliliği haricinde hiçbir getirisi olmayacaktır. Fakat bizim xml link'imiz tam profesyonel olarak düzenlenmiştir. Stok adetleri, ürün varyasyonları, ürün isimleri, ürün fiyatları, ürün görselleri, ürün açıklamaları, seo, seo açıklamaları, google reshares, google post, google website, google caffeine, google adwords, google bomb, google sandox, google trends, google adsense, google insights, website backlink, white hat seo, website hit optimization, alexa integration bilgileri detaylı şekilde düzenlenmiş YOKYOK XML ile web sitenize eksiksiz olarak gelmektedir.

  

 

Desteklenen Pazaryeri Entegrasyonları Nelerdir?

Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Adwords Ürün Feed, Facebook Feed, Yandex, Akakçe, Barilliance, Billio, Cimri, Digi Touch, E-Fiyat, Ucuzu, ImageSiteMap.

 

 

XML Link Gönderildikten Sonra Ücret İadesi Yapılmaz!

XML LINK gönderildiğinde site bilgilerimizi ve kodumuzu sizlerle paylaşmış oluyoruz. Bu nedenle xml linkini size gönderdikten sonra ücret iadesi yapılmamakadır. 

 

 

YOKYOK XML Bayiliği Sistemine Nasıl Kayıt Olurum?

     MAIL BAŞVURU: [email protected] e-posta adresine adınız soyadınız, satış yapmak istediğiniz webitesi adı ve telefon numaranız ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler aynı gün içinde incelenip, dönüş yapılacaktır. 

      WHATSAPP BAŞVURU: 0531 627 73 60 Numaralı whatsapp hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek komisyonlu satış hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. 

    TELEFON BAŞVURU: 0850 532 17 69 Numaramızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek xml bayiliği hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

     ONLINE BAŞVURU: www.yokyok.net Ana sayfasında ONLINE DESTEK bölümündeki müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek xml bayiliği hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

    

 

      YOKYOK Bayan Giyim XML Bayiliği Sisteminde Sizleri Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız.

 

    

YOKYOK XML Sadece yokyok.net sitesi tarafından satılmaktadır. Aracı kurum ve firmalar üzerinden YOKYOK XML linkini satın alamazsınız.