TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK BAYAN GİYİM TEDARİK SİSTEMİNE KATILARAK KOMİSYONLU SATIŞ YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

 

YOKYOK Komisyonlu Satış Sistemi Nedir?

Ø   3000'den fazla giysi ve ayakkabıyı istediğiniz platformda veya sayfanızda yayınlayarak, sizde kazanç sağlayabilirsiniz.

      Sattığınız her ürün için %20 komisyon kazanacaksınız.

      Kazandığınız komisyon her hafta düzenli olarak hesabınıza aktarılacak. Web sitemiz üzerinden kazandığınız komisyonu anlık olarak takip edebileceksiniz.

Ø   Tüm siparişleriniz müşterinizin adına düzenlenmiş faturası ile gönderilir.

Ø   İsteğiniz doğrultusunda, yeni ürünler size whatsapp üzerinden günlük olarak gönderilir, böylece ürünleri istediğiniz platformda paylaşmanız çok daha kolay olur.

Ø   Sisteme girdiğiniz tüm siparişleriniz aynı gün içinde kargolanır.

      Satacağınız tüm ürünleri sitemizden takip edebilir. Anlık olarak stok bilgisine ve ürün görselleri ve açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

Ø   Ürünlerimizi satarken başka firmaların ürünlerini sayfanızda satmaya devam edebilirsiniz.


Ø   WHASTAPP SORU GRUBUMUZ üzerinden 08:00-24:00 saatleri arasında destek alabilir, aklınıza takılan tüm sorulara hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz.

      

      500 Bayi Sayısını Geçen Türkiye'nin En Büyük Bayan Giyim Komisyonlu Satış Sistemine TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak katılabilirsiniz.

 

 


YOKYOK Komisyonlu Satış Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Ø   Türkiye'nin en büyük tedarik sistemine, diğer sistemlerin aksine TAMAMEN ÜCRETSİZ  kayıt olabilirsiniz.

Ø   Ürünleri tedarik etme, stok tutma, faturalandırma, kargolama ve takibini yapmanıza gerek kalmadan, sadece siparişinizi sitemiz üzerinden vererek, ciddi bir gelir elde edebilirsiniz.

Ø   Sadece siparişlerinizi web sitemizden girerek, hem vakitten kazanır hemde başka bir işiniz olsa dahi ek gelir elde etme imkanı yakalarsınız.

      Esnek çalışma saatleri sayesinde, dilediğiniz zaman ürünleri sosyal ağlarda, web sitenizde ve sayfanızda paylaşarak, zaman sıkıntısı olmaksızın gelir elde edebilirsiniz.


Ø   ONLINE PAZARLAMA EĞİTİMİ isimli whatsapp grubumuzdan online satış yapmayı sıfırdan uzman seviyesine kadar öğrenmenizi sağlıyoruz.


      Instagram, Facebook, Tweeter, Youtube, Pinterest, Tumblr gibi tüm sosyal platformların takipçilerini, beğenilerini, yorumlarını, etkileşimlerini en uygun ve güvenli şekilde anlaşmalı olduğumuz sosyal medya firmasından YOKYOK.NET garanisi ile almanızı sağlıyoruz.   

     

      Komisyonlu Satış Sistemimize Kayıt Olarak Kendi İşinizin Patronu Olursunuz.

 

 

 

YOKYOK Komisyonlu Satış Sistemine Nasıl Kayıt Olurum?

     MAIL BAŞVURU: bayilik@yokyok.net e-posta adresine adınız soyadınız, satış yapmak istediğiniz sayfa adı ve telefon numaranız ile birlikte başvuru yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler aynı gün içinde incelenip, dönüş yapılacaktır.

 

  

     WHATSAPP BAŞVURU: 0535 418 69 49 Numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçerek komisyonlu satış hattında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.


     TELEFON BAŞVURU: 0850 532 17 69 numaramızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek komisyonlu satış hattında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

 

      ONLINE BAŞVURU: www.yokyok.net ONLINE DESTEK bölümündeki müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek komisyonlu satış hattında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

       


     YOKYOK Bayan Giyim Komisyonlu Satış Sisteminde Sizleri Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız.