Siparişini Verdiğim Ürün Ne Zaman Kargoya Verilir, Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

Yokyok.net ürün gruplarına göre Sürat Kargo ve Aras Kargo ile gönderim yapmaktadır. Sitemizde satışta olan tüm ürünler için teslimat süresi 2 gündür. Bazı Doğu Anadolu illerinde aktarmalar nedeni ile 3 iş günü sürebiliyor bu nedenle ürün açıklamalarında yasal teslim süresi 1- 3 iş günü olarak görülmektedir.

Siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemde kayıtlı cep telefonunuza sms ile bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca sistemimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Siparişlerim sayfasına girerek de siparişinizin durumunu rahatça takip edebilirsiniz. Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır.

 

Siparişimin Ne Zaman Kargoya Verildiğini Nasıl Öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir ve Siparişlerim sayfanızdan siparişinizin durumunu rahatça takip edebilirsiniz. Ayrıca üyeliğinize ait cep telefonu numarasına kargo tarafından siparişinizin yola çıktığına dair takip kodu sms olarak gelecektir. Kargo takip kodunu kargo firmasının websitesinde sorgulatarak, kargonuzun son durumunu kolayca takip edebilirsiniz.


Kargo Teslimatı Gecikirse Ne Yapmalıyım?

Eğer ürününüz, en geç 3 gün içerisinde adresine ulaşmazsa ONLINE DESTEK bölümünden veya 0850 532 17 69 numaralı telefonumuzdan Müşteri Temsilcimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.


Kargo İçin Ne Kadar Ödeme Yapmam Gerekecek?

Yokyok.net alışveriş sitesindeki tüm ürünlerin kargo ücreti 25 TL'dir.

 

Teslim Sırasında Veya Sonrasında Bedel Ödeyecek Miyim?

Kargo hizmetinin ücreti, siparişini verdiğiniz ürünle birlikte aynı anda faturalandırıldığından daha sonra kargonuzun teslimi için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.


Neden Hasarlı Ve Şüpheli Görülen Paketleri Teslim Almamalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede ONLINE DESTEK bölümünden veya 0850 532 17 69 numaralı telefonumuzdan Müşteri Temsilcimiz ile iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz.)


Faturalarım Bana Nasıl Ulaştırılacak?

Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir. Bu adres, gönderinin yapıldığı adresten farklı olsa dahi bunun gönderim bedeli sizin adınıza yokyok.net tarafından karşılanacaktır.


Siparişimle Birlikte Faturam Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

Siparişleriniz, siz aksini talep etmediğiniz sürece, faturalarıyla beraber gönderilir. Gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde faturanız bulunmaktadır. Eğer faturanız siparişinizle beraber size teslim edilmediyse, lütfen kargo görevlisinden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde, lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede ONLINE DESTEK bölümünden veya 0850 532 17 69 numaralı telefonumuzdan Müşteri Temsilcimiz'e bilgi verin. Bu durumda kargo firmasından faturanızın bulunması istenecektir. Eğer faturanız bulunamıyorsa size faturanızın, kaşeli bir kopyasını göndereceğiz.


Faturamın Düzenlendiği Adresi Sonradan Değiştirebilir Miyim?

Faturanızın düzenlendiği adresi değiştirmek için ONLINE DESTEK bölümünden veya 0850 532 17 69 numaralı telefonumuzdan Müşteri Temsilcimiz ile görüşerek işletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Kargo'ya teslim edilmiş faturalarda yasal mevzuattan dolayı herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.


Siparişimi Gerçekleştirdikten Sonra Teslimat Adresimi Değiştirebilir Miyim?

Siparişinizin kargoya verilmemişse, ONLINE DESTEK bölümünden veya 0850 532 17 69 numaralı telefonumuzdan Müşteri Temsilcimiz ile iletişime geçerek adres bilgisinde değişiklik yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Kargo'ya teslim edilmiş faturalarda yasal mevzuattan dolayı herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.


Siparişimin Gönderim Durumunu Sitenizden Takip Edebilir Miyim?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza  kargo tarafından sms yoluyla bir kargo takip numarası iletilecektir. Hem sitemizdeki Siparişlerim sayfasından hem de kargo firmasının internet sitesinden bu takip numarasını kullanarak siparişinizi sorgulatailirsiniz.


Teslimat Adresinde Ben Yoksam, Siparişim Kime Teslim Edilir?

Sipariş ettiğiniz ürünler, kargo yetkilisi tarafından; size, yokyok.net alışveriş sayfasında belirtmiş olduğunuz başka bir isme ya da ispatlandığı takdirde 1. dereceden akrabanıza resimli kimlik kontrolü ve teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilecektir. gizlilik sırasında yukarıdaki koşullardan hiç biri gerçekleşmemişse kargo yetkilisi adrese bir haber formu bırakacak ve takip eden ilk iş günü içerisinde 2. bir uğrama gerçekleştirecektir. Bu süreç zarfında, teslimat koşullarının hiçbirinin gerçekleşmemesi durumunda 2 gün içinde ilgili kargonun Müşteri Hizmetlerini arayarak siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirmeniz istenecektir. Aksi takdirde ürününüz yokyok.net deposuna geri gönderilecektir. Bu noktadan sonra müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmeye çalışacak, buna göre siparişinizin durumuna karar verilecektir.


Sipariş Verdikten Sonra Teslim Alacak Kişiyi Değiştirebilir Miyim?

Eğer alıcı değişikliği yapmayı istediğiniz sipariş, kargo firmasına teslim edilmemişse ONLINE DESTEK bölümünden veya 0850 532 17 69 numaralı telefonumuzdan Müşteri Temsilcimiz ile iletişime geçerek, gerekli düzeltmeyi yaptırabilirsiniz. 

Kargo'ya teslim edilmiş faturalarda yasal mevzuattan dolayı herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

 

Hangi İllere Gönderim Yapabilirim?

Türkiye üzerindeki tüm illere gönderim yapılmaktadır.


Yurtdışına Sipariş Verebilir Miyim?

Yokyok.net gönderim ağı ile bütün ülkelere gönderim yapılmaktadır.

 

Mücevher Kategorisinde Teslimat Nasıl Yapılıyor?

Mücevher kategorisinde 10000 TL üzerindeki siparişleriniz güvenlik nedeniyle adresinize yokyok.net frması tarafından teslim edilmektedir. Tercih ederseniz siparişinizi ofisimizden teslim alabilirsiniz. (Kolye, küpe, yüzük, bileklik, bilezik, hızma, halhal, şahmeran, broş ürünleri için geçerlidir)

 

Ürünlerin Faturası Ne Şekilde Kesiliyor?

Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına yokyok.net tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.


Ürünler Nasıl Fiyatlanıyor?

Yokyok.net 'te satılmakta olan tüm ürünlerin fiyatları, KDV DAHİL fiyatlarıdır. Satın aldığınız ürünlerin KDV hariç fiyatlarını sipariş onay ekranında görebilirsiniz. Belli dönemlerde bazı ürünlere sanal mağazaya özel promosyonlar yapılabilir ve farklı oranlarda indirimler uygulanabilir.

 

 

  

 yokyok.net ONLINE DESTEK bölümündeki müşteri temsilcilerimizden veya 0850 532 1769 numaramızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR