KULLANIM KOŞULLARI

Site Kullanım Koşulları ve Yasal Yükümlülükler

● Alışveriş sitemize girmeniz veya alışveriş sitemizdeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

● İnternet sitemize girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere dayanarak, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan yokyok alışveriş sitesi sorumlu tutulamaz. yokyok.net sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

● yokyok.net iş bu site ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir uyarıya gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden düzenleme, site yayınını durdurma haklarını saklı tutmaktadır. Değişiklikler sitenin yayınlanma anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

 

● yokyok.net sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması konusunda herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.

 

● Alışveriş sitemiz yokyok.net yönetimi altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. yokyok.net bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu tutulamaz.

 

● yokyok.net bu internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, yokyok markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal olarak koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine yapılacak her türlü eylemler hukuki ve cezai sorumluluklara tabidir. yokyok.net 'in burada açıkça belirtilmemiş diğer tüm hakları da saklı tutulmaktadır.

 

 

yokyok.net istediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarıları öğrenmek için kullanım koşulları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

 

 

Kullanım koşulları politikamız ile ilgili her türlü soru için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR